Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Угонщики вподобали "ВАЗи"
Угонщики вподобали "ВАЗи"
Вісті Роменщини
Четвер, 26 лютого 2009, 13:13      Ромни, Сумська область
Вісті РоменщиниВночі 17 лютого у Ромнах викрали відразу два автомобілі: припаркований на вул. Полтавській біля житла власника чорний “ВАЗ-2104” та бежевий “ВАЗ-2108”, що “ночував” за замкненими ворітьми двору на вул. Рози Люксембург.

Сліди “четвірки” на свіжому сніжку губилися в напрямку Липової Долини. Інспектори Роменського ВДАІ А.А. Грицина та Є.О. Василенко відстежили цей відрізок шляху й, вже повертаючись назад, заїхали в Зюзюки. Там вони знову напали на слід зниклого автомобіля, який вів у розкисле від вологи поле. Далі довелося йти пішки, але напористість слуг закону принесла успіх. Злодій покинув автомобіль неподалік. У Кашпури угонщик вже прямував не на чужих чотирьох, а на своїх двох. Пройшовши за відбитками його кросівок, інспектор з дізнання С.М. Сітак встановив особу зловмисника. Ним виявився мешканець Липоводолинщини. Навіщо йому вночі конче потрібно було добратися в безлюдне поле – розбирається слідство. Те, що крадій був напідпитку, можливо, пояснює таку витівку, але зовсім не ви­правдовує його.

Бежевою “вісімкою” також займаються пошукові органи міліції, хоча й з меншим успіхом.

Євген БУЛАВКО,
інспектор групи дізнання Роменського ВДАІ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ромни
Ромни

Вхід на Ромни. інфоОголошення