Ромны. Romny. Ромни. інфо

ГРУДНЕВИЙ САНБЮЛЕТЕНЬ
Вісті Роменщини
Вівторок, 24 січня 2012, 22:25      Ромни, Сумська область
Працівники райСЕС обстежили 103 об’єкти, 51 осередок інфекційних захворювань. На 10 об’єктах виявлено порушення санітарних норм і правил, накладено 7 штрафів на суму 1853 грн. Тимчасово припинено експлуатацію 3 об’єктів, забраковано 3,5 кг непридатних до вживання харчових продуктів (147 грн.). 
Санітарно-гігієнічною лабораторією виконано 364 дослідження у 225 пробах. У 11 пробах питної води з громадських колодязів сіл Перекопівка, Попівщина, Довгополівка кількість нітратів перевищує допустимі норми в 1,3-3,4 раза. У 83 пробах повітря робочої зони зварювальника на підприємствах ПП Пасюков, ДП “ДГ “Іскра”, ТОВ “АФ “Хоружівка”, КП “Ромнитеплосервіс” у 1,5 раза перевищено граничнодопустимі норми за вмістом заліза, марганцю та двоокису азоту.
Бактеріологічною лабораторією проведено 3501 дослідження. Не відповідає санітарним нормам вода з шахтних громадських колодязів у селах Малі Бубни та Миколаївка. З профілактичною метою виконано 985 досліджень на кишкову групу інфекцій і 701 – на крапельну, з позитивним результатом не виявлено.
Зареєстровано 4 випадки гострих кишкових захворювань, 8 – туберкульозу,1 – педикульозу, 1484 – гострих респіраторних вірусних за¬хворювань, 2 – вірусного гепатиту, 4 – скарлатини, 75 – вітряної віспи, 13 – гельмінтозів, 16 – укусів людей тваринами.
Микола БОЙКО,
головний лікар райСЕС.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мельзавод
Мельзавод

Вхід на Ромни. інфоОголошення