Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини ЕКСКУРСІЯ ДО КОНДИТЕРІВ
ЕКСКУРСІЯ ДО КОНДИТЕРІВ
Вісті Роменщини
Четвер, 15 березня 2012, 21:01      Ромни, Сумська область
Побачити, як виготовляється один із видів улюблених ласощів багатьох українців і громадян інших держав - роменський зефір - мали змогу керівники навчальних закладів району. Нарада у райдержадміністрації завершилася досить незвично. Заступник голови райдержадміністрації Василь Ремінець оголосив про екскурсію у ТОВ "Роменський завод продтоварів", куди педагогів гостинно запросило керівництво підприємства. Зрозуміло, що цікаво було всім, тож не відмовився ніхто. 

Ознайомили освітян із процесом виробництва начальник дільниці № 2 Василь Деркач і головний технолог товариства Олена Карєва.

Секрет популярності продукції під торговою маркою "Ромни-кондитер" криється у новітньому обладнанні й натуральних складових. Тож не дивно, що солодощі із задоволенням куштують і в країнах СНД, і в Європі, і в Ізраїлі… Спостерігати ж за вишикуваними в ряди зефіринками, що рухаються на лініях транспортерів від одного агрегату до іншого, щоб врешті-решт опинитися в коробці й відправитися до споживача, можна, мабуть, без кінця.

Відвідувачі поспілкувалися з кондитерами, ознайомилися з технологічним процесом, дізналися про творчі пошуки, особливості виготовлення та перспективи розширення виробництва. На завершення з уст педагогів прозвучали слова подяки за цікаву розповідь, а щоб екскурсія запам'яталася надовго, кожен із них отримав, так би мовити, "тільки з печі" подарунковий набір зефіру.

Андрій ЛЮБСЬКИЙ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

37
37

Вхід на Ромни. інфоОголошення