Ромны. Romny. Ромни. інфо Новости Справка Объявления - Несподівані подарунки від «Урожайної країни»

Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Несподівані подарунки від «Урожайної країни»
Несподівані подарунки від «Урожайної країни»
Вісті Роменщини
Четвер, 05 квітня 2012, 20:15      Ромни, Сумська область
Такого ще не було. В Роменському коледжі СНАУ вітали переможців, учасників і глядачів літературного конкурсу “Мала батьківщина очима ді­тей”. Його ініціатор, ТОВ “Урожайна країна”, разом із райдержадміністрацією підготували багато сюрпризів для юних талантів і уболівальників.  

Підприємство, що входить до групи компанії ПАТ “Миронівський хлібопродукт”, лише два роки працює на землях Роменщини. Також обробляє по­ля в Недригайлівському, Липоводолинському та Білопіль­сь­кому районах. Незважаючи на відносно молодий вік, “Урожайна країна” зарекомендувала себе надійним економічним і соціальним партнером регіону, – відкриваючи захід, наголосили голова райдержадміністрації Віктор Сєрік і голова ра­йонної ради Сергій Хоронько. Крім того, співпраця з ним набула якісно нового характеру після того, як товариство очолив Денис Птушко, – відзначили керівники району. Його діяльність помітно відріз­ня­єть­ся соціальним напрямком господарювання, а також оновленням галузі молодими кадрами.

Яскравим підтвердженням цьому і стало літературне змагання школярів. У двох номінаціях тридцять два учні 8-9 і сімнадцять – 10-11 класів мірялися силою своїх талантів у суперництві за головні призи – ноутбуки. Не менш привабливо виглядали й премії за другі (по 1000 гривень) і треті (500 гривень) місця. Крім того, орга­нізатори підняли надзвичайно актуальну тему. Адже в своїх ро­ботах молодь торкнулася май­бутнього села, що залежить передусім від перспектив працевлаштування. А щодо його забезпечення й співпадають інтереси інвесторів та меш­канців регіону.

Найглибше проблему роз­крили в своїх творах учениці Герасимівської школи Марина Божко і Гришинського НВК – Тетяна Зозуля, яким Денис Птушко і вручив портативні персональні комп’ютери. Дів­чата взагалі не сподівалися на перемогу, адже школярі району не звикли до таких подарунків. Винагороди за другі місця вибороли Анна ґедзь і Тетяна Школа (Пустовійтівська ЗОШ), треті – Анна Гирич (Смілівський НВК) і Елла Невмержицька (Ведмежівська ЗОШ). Призери та переможці також отримали почесні грамоти від­ділу освіти РДА та підприємства й футболки з логотипом “Урожайна країна”.

У конкурсі взяли участь юні мешканці тих сільрад, землі яких обробляє інвестор.

– Надалі сподіваємося на спів­працю з іншими сільськогосподарськими підприємст­вами, щоб залучити до конкурсу дітей з решти населених пунк­тів. Звичайно, спробуємо розширити й номінації та напрямки творчих змагань. Вперше їх запровадили саме на Роменщині. Цей досвід вже готовий перейняти Білопільський підрозділ, – поділився планами Денис Птушко.

Поки учасники писали роботи, глядачів розважали майстри шоу-бізнесу демонстрацією цікавих наукових експеримен­тів і майстер-класом із хорео­гра­фії. А доки журі визначало кращих, усі переглянули захоплюючий концерт, який вела диктор радіо “Перець FM” Ольга Вороніна. Своїми виступами порадували неперевершений духовий оркестр Спеццентру МНС, запальна команда ради старшокласників Роменщини “Energy”, а також зіркові гості – переможці телепроекту “Шоу № 1” на каналі “Інтер” гурт “Нереальні пацани”.

Такої розважальної програми для мешканців району теж іще не влаштовували. Організатори, сподіватимемося, й надалі не розчарують врожаями як у полі, так і на ниві соці­ального партнерства.

Денис МЯГКОВИЧ.

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Квіти загиблим
Квіти загиблим

Вхід на Ромни. інфо