Ромны. Romny. Ромни. інфо

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ
Вісті Роменщини
Середа, 18 квітня 2012, 21:47      Ромни, Сумська область
З 6 до 30 квітня у виставковій галереї міського Будинку культури експонуватимуть свої вишивки роменки Оксана Оніщенко та Анастасія Головко. 

Оксана захопилася цим видом мистецтва ще в школі. Першу велику картину вишила в 2002 році. Сподівається, що її роботи стануть культурною спадщиною родини, які нащадки передаватимуть від покоління до покоління. Дар вишивання перейняла від бабусі, теж талановитої майстрині. Улюблена тематика - люди. «Коли вишиваю людину, здається, даю нове життя», - розповідає дівчина. За вишивку береться тільки в гарному настрої, щоб картини несли винятково позитивну енергетику.

Анастасію надихнули мистецькі заходи, які відвідувала під час навчання в Сумах. На одному з них і пригадала свою першу роботу, вишиту в школі, - зрозуміла, чого прагне душа. Основним азам навчила мама. Для вишивання достатньо бажання та натхнення, - вважає дівчина. Адже це не просто захоплення, а стан душі, який і відтворює у своїх роботах. «Вишиваючи, я відпочиваю, не відчуваю втоми», - ділиться майстриня найпотаємнішим. Дуже любить дарувати свої роботи друзям, рідним і близьким, ділячись теплом свого серця, адже кожна картина вишита з любов’ю.

Вишивання - давнє й вічно молоде мистецтво. Любов до нього, як і до рідної мови, пісні, обрядів та звичаїв, творить своєрідний світ української краси та гармонії.  Запрошуємо побувати в ньому всіх бажаючих. Виставкова галерея працює з вівторка до п’ятниці з 9.00 до 18.00 год., у суботу - з 10.00 до 18.00 год.

Катерина РУБАНИК,

методист міського

Будинку культури.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел

Вхід на Ромни. інфоОголошення