Ромны. Romny. Ромни. інфо

Очікуючи свята
Вісті Роменщини
Середа, 18 квітня 2012, 21:50      Ромни, Сумська область
Міський голова Микола Калашник, працівники правоохоронних органів і комунальних служб узгодили з представниками духовенства заходи з підготовки Ромен до відзначення Світлого Христового Воскресіння та поминальних днів.  

За давніми українськими традиціями в Пасхальні дні роменські храми перетворюються на місця масового паломництва. Наплив людей вимагає не тільки духовної, а й “земної” підготовки. Очільник громади звернув увагу керівників відповідних установ на необхідність подовження до ранку освітлення прилеглих вулиць, розроблення додаткових графіків руху автобусів, охорони правопорядку та організацію автостоянок. Він, зокрема, розповів і про облаштування кладовищ, де вже розпочалося санітарне прибирання. На них планують встановити тимчасові туалети, завезти пісок.

Доповнив інформацію начальник головного управлін­ня міського господарства Михайло Кочерга. Так, прогрейдерують вул. Миру, на центральному кладовищі тимчасово від­новлять водопостачання та ін. Крім того, обмежать в’їзд автомобілів на Базарну площу, щоб не створювати незручнос­ті для прочан і попередити ава­рійні ситуації поблизу головних святинь – Василівської церкви та Святодухівського собору.

Настоятелів церковних громад найбільше хвилювало освітлення територій, зокрема перехрестя вулиць Полтавської і Семирічки, а також чергування нарядів міліції. Щодо останнього заступник начальника міськвідділу УМВС Юрій Бойко запевнив, що правоохоронці вживатимуть усіх необхідних заходів для забезпечення порядку.

“З Богом!” – підбив підсумки зустрічі Микола Калашник.

Денис МЯГКОВИЧ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

11
11

Вхід на Ромни. інфоОголошення