Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Роменські рятувальники чергують у „Буковелі”
Роменські рятувальники чергують у „Буковелі”
Вісті Роменщини
Вівторок, 03 березня 2009, 10:13      Ромни, Сумська область
Вісті РоменщиниФахівці-кінологи дислокованого у Ромнах спеціального аварійно-рятувального загону разом зі своїми чотирилапими вихованцями прибули до Західної України. Основна мета – проводити разом із місцевими спеціалістами пошуково-рятувальні роботи на популярних гірськолижних курортах Івано-Франківщини, а також супрово­джувати туристичні групи під час підйомів на гори Говерла і Петрос.

 – Собачий нюх – найефективніший засіб при пошуку людей, що заблукали, – зазначив начальник кінологічної служби МНС Станіслав Радченко. – Тому ми прийняли рішення відрядити у місця масового зимового туризму своїх кращих кінологів. До кінця зими вони нестимуть чергування в Івано-Франківській та Закарпатській областях. А з настанням тепла, коли центр туризму країни зміщується до Кримських гір, чергуватимуть вже у складі Бахчисарайського рятувального підрозділу.

Валерій ШОКУТЬКО,
помічник начальника Роменського САРЗ МНС.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення