Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Духовий оркестр 2-го Спеццентру МНС України відкрив сезон футболу у Сумах
Духовий оркестр 2-го Спеццентру МНС України відкрив сезон футболу у Сумах
Вісті Роменщини
Середа, 18 квітня 2012, 22:00      Ромни, Сумська область

17 квітня у обласному центрі на стадіоні «Ювілейний» стартував новий футбольний сезон серед команд 2 ліги. На його відкриття був запрошений духовий оркестр 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України зі своєю концертною програмою. Протягом 2 годин роменські музиканти разом з незмінними солістами Олександром Сердюком та Вікторією Пачковською дарували сумській публіці та гостям міста своє мистецтво, чим викликали масу позитивних емоцій та естетичної насолоди у останніх.

.

Духовий оркестр нашого Центру - це не тільки браві музиканти, що красиво марширують та піднімають дух слухача. Це кропітка і наполеглива праця людей, об'єднаних любов'ю до військової музики, що вкладають частинку свого серця у свою улюблену справу, - зазначив начальник 2 СРЦШР МНС полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв. - Оркестр - це держава в мініатюрі, де горе і радість - все навпіл, де 20 яскравих творчих особистостей працюють як годинниковий механізм. Оркестрове виконавство на духових інструментах у моєму розумінні - це інша реальність, особлива духовність, велика музика, серйозні посилання, глибокий зміст. Я сприймаю оркестр як форму і засіб духовного обміну між людьми. Складовою духовного обміну тут виступає музика. Дуже важливо дати людям можливість сприймати цю музику.

Для нашого оркестру 2012 рік являється ювілейним, у цьому році йому виповнюється 15 років. Я дуже радий тому, що протягом тривалого часу колектив працює стабільно, з творчим ентузіазмом і грандіозними планами на майбутнє. Музиканти завжди знаходяться в постійному творчому пошуку. На концертах колективу багато молоді. Щирі цінителі стверджують, що неповторне, світле, трепетне, акварельне звучання духових інструментів очищає душу від какофонії сучасного світу. Як відомо, литаври і мідні труби оркестрів живили патріотизм всіх народів. І своїм основним завданням музиканти духового оркестру 2-го Центру МНС вбачають у збереженні та відродженні народної культури, відродженні в душах людей патріотизму, любові й поваги до рідного краю, рідної мови, рідної музики.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

45
45

Вхід на Ромни. інфоОголошення