Ромны. Romny. Ромни. інфо

Дорогий телеекран
Вісті Роменщини
Субота, 12 травня 2012, 05:39      Ромни, Сумська область
Чесно кажучи, нас уже нічим не здивуєш. Якась новація не­ждано-негадано впаде, як влітку сніг на голову, і роби, що хочеш. Але… 

Мало хто уявляє своє життя без голубого екрана – єдиного надійного джерела інформації. Особливо пенсіонери, які й є авторами цього колективного листа. Живемо в Ромнах на вул. Лермонтова. Аж ось ма­ємо “радість”. Одержали рахунки за послуги ПП “ТРК РКТ-2” за останній місяць, де вказана сума до оплати 19 грн. А ще в січні платня становила 17 грн. У березні 2010 року – 10 грн. Використовуючи просту мужицьку арифметику, бачимо, що вартість за ідентичні послуги зросла за цей час майже на 100%, тобто удвічі. І це, як мовиться, “хапонули” на рівному місці. Для порівняння торкнемося енергоносіїв. За минулі два роки плата за електроенергію зросла лише на 14%.

А мінімальна пенсія підвищилася лише на дещицю. Мимоволі виникає логічне запитання: чим пояснити таке зухвале зростання цін на вищеназвані послуги? Невже про це не знають міська влада, депутатський корпус, різноманітні ради: дорадча, громадська, ветеранська і, зрештою, Антимонопольний комітет? Прикро, що оті “ешелони” не завжди стоять на захисті інтересів мешканців нашого міста, в першу чергу пенсіонерів. І таким чином дають змогу за рахунок простих платників податків безпідставно набивати кишені приватникам-монополістам.

Володимир МЕЛЕШКО, Микола ХРИСТІЙ та інші,

всього 15 підписів.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Процівка
Процівка

Вхід на Ромни. інфоОголошення