Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини У вальсі шкільному кружляють випускники
У вальсі шкільному кружляють випускники
Вісті Роменщини
Неділя, 20 травня 2012, 21:33      Ромни, Сумська область
В цьому році атестати про здобуття повної середньої освіти отримали 287 учнів шкіл міста, з них 34 із золотою і 3 зі срібною медалями, та 216 – району, з них 13 із золотою і 4 зі срібною медалями. 

Документи про закінчення дев’яти класів отримають 472 школярі в місті і 341 – в районі.

Минулої суботи відшуміли випускні вечори у школах міста і району. Свято, що буває лише раз у житті кожної людини, коли світла печаль прощання з дитинством поєднується з радісним очікуванням нового й незвіданого, розпочала хода колони випускників на чолі з керівництвом міста у супроводі духового оркестру вулицями Ромен. На центральній площі їх вже чекали рідні та друзі, земляки, котрі прийшли помилуватися на чарівних юнаків і дівчат, які того вечора в останнє переступили поріг рідної школи в якості учнів, щоб отримати атестати про здобуття повної середньої освіти.

– 287 юнаків та дівчат сьогодні ступають на широку дорогу дорослого життя. З нагоди цієї знаменної події зичу вам, дорогі випускники, успішно здати екзамени в школах і знайти той шлях, що дасть можливість бути потрібним собі, своїй родині, рідному місту і державі, – побажав очіль­ник Ромен Микола Калашник. – Також дякую батькам за всебічну підтримку закладів освіти. Без вашої допомоги не могла б з’явитися та матеріально-технічна база, що нині є в школах Ромен і дає змогу здобувати високі знання.

Микола Калашник вручив золоті та срібні медалі кращим випускникам. А фото на згадку із міським головою у випускному альбомі відмінника стане традицією і стимулом для тих, хто ще опановує шкільну програму.

Напутнім словом, сповненим затамованої тривоги, любові і гордості за підростаючу юнь, стали виступи першої вчительки нинішніх випускників ЗОШ № 5 Галини Чемерис та Віри Марюхи – від імені батьків.

Не лише випускників, а й всіх присутніх на урочистому дійстві на мить покликала у шкільні роки пісня „Вчителько моя” у виконанні вокального тріо „Радість” центру позашкільної освіти і роботи з талановитою молоддю.

Від імені випускників щиро подякував за мудрі настанови, турботу і виховання батькам і наставникам Денис Коломієць.

А завершив загальноміську частину свята шкіль­ний вальс у виконанні учнів СЗОШ № 1 та вихованців центру позашкільної освіти і роботи з талановитою молоддю.

Павло КЛЮЧНИК.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop53
konotop53

Вхід на Ромни. інфоОголошення