Ромны. Romny. Ромни. інфо

З’їхалися Деревські
Вісті Роменщини
Неділя, 20 травня 2012, 21:35      Ромни, Сумська область
На день народження своєї мами Деревські з’їжджаються в Ромни з усіх куточків колишнього Радянського Союзу. Цього року вони завітали з далекого Якутська, Московської області, Запоріжжя та Сєверодонецька. 

Їх стає все менше. Цього року змогли приїхати тільки семеро з сімнадцяти, хто дожив до сьогодні. Але тепер уже 78 онуків, 81 правнук та 8 пра­правнуків свято бережуть пам’ять про материнський подвиг Олександри Аврамівни, всіляко сприяють гідному пошануванню легендарної жінки. Зокрема, затвердженню державної нагороди її імені. Про це і зайшла мова під час зустрічі з міським головою Миколою Калашником. Саме в Ромнах ініціатива заснувати орден ім. О.А. Деревської знаходить всебічну підтримку, - наголосив онук легендарної жінки Андрій Сербін, який активно працює над цим питанням, залучаючи всі доступні можливості.

За традицією родину гостинно зустріли в СЗОШ № 2, де навчалися діти Деревської. Учні підготували для них концерт і сувеніри, виготовлені власними руками.

Головні урочистості про­йшли в школі-інтернаті ім. О.А. Деревської. Кращі творчі колективи міста підготували яскраву концертну програму. Виняткове значення материнського подвигу Олександри Деревської в житті врятованих дітей та його почесне місце в історії держави розкрили у своїх виступах заступник голови Сумської облдержадміні­страції Тамара Іщенко, депутат Верховної Ради України, автор проекту постанови про відзначення 110-річчя матері-героїні Володимир Даниленко, заступник голови Сумської обласної ради Іван Ребенко, а також міський голова Микола Калашник. Вони вручили грамоти прийомним матерям і багатодітним берегиням. Тамара Іщенко передала коровай старшій доньці Деревської Лідії, а також подарунок - куточок безпеки дорожнього руху - школі інтернату. Почесні гості відзначили й вклад директора школи Сергія Товчигречки в продовження родинних традицій у закладі. Очільник міста вручив нагороди одинадцяти­класниці школи-інтернату Есфір Солосі та першокласнику ЗОШ № 4 Дмитру Коморному - переможцям конкурсів літературних творів і ораторського мистецтва, присвячених визначній даті.

Гостини Деревських, що тривали кілька днів, завершилися в широкому сімейному колі на святі печеної картоплі, яке допомогли організувати ПрАТ «СБК» і сім’я Рудейків-Деревських.

Денис МЯГКОВИЧ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop40
konotop40

Вхід на Ромни. інфоОголошення