Спорт
Вісті Роменщини
Неділя, 20 травня 2012, 21:39      Ромни, Сумська область
Змагалися держслужбовці

62 учасники протягом двох днів змагалися на першому етапі всеукраїнської спартакіади серед команд державних службовців Роменського району. Під час урочистого відкриття турніру їх привітали перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Татарінов, а також команда старшокласників “Energy”.

У змаганнях з настільного тенісу перші місця відповідно серед чоловіків і жінок здобули Г.О. Щербина, М.О. Цвигун, другі – О.А. Сеник, В.В. Ремінець, треті – І.В. Волошина, С.Г. Матвієнко. Турнірну таблицю з дартсу очолили О.В. Хоменко, М.В. Радченко, І.О. Гирко, І.В. Марков, Т.І. Мельник, С.В. Дяченко; з шашок – О.М. Бойко, В.Г. Беримець, М.Ф. Орел, Д.Г. Осадчий, І.В. Гресь; з шахів: О.П. Шаповалова, Р.М. Іващенко, М.С. Брус і В.Г. Беримець.

Сергій МАТВІЄНКО,

заступник начальника відділу у справах молоді та спорту РДА.

Плідне завершення сезону

Команда Роменського району в складі Ярослава Панченка, Юрія Софієнка (Перехрестівська ЗОШ), Дмитра Черв’яка (Овлашівська ЗОШ) зайняла перше місце серед команд ІІІ групи на змаганнях за першість області з лижних гонок у залік ХХ обласних спортивних ігор школярів. Юрій Софієнко також святкував перемогу в спринтерській гонці (5 км) серед юнаків 1997-1998 р. н. на першості області серед учнів ДЮСШ на кубок губернатора.

Команда відділення біатлону районної ДЮСШ ім. П. Калнишевського взяла участь у спортивному святі - обласних змаганнях з лижних гонок «Зимовий Вікент», які проводив обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки голови Сумської ОДА Ю.П. Чмиря. На жаль, наші вихованці не здобули медалей, натомість виграли в лотерею, посмакували солдатською кашею.

Завершила зимовий сезон відкрита першість ДЮСШ ім. П. Калнишевського, що пройшла в урочищі «Огнівщина». Після захоплюючої боротьби перемогу святкували Роман Родітєлєв, Андрій Нестеренко, Андрій Гвоздь, Вікторія Баришевська, Марина Яковенко. Готували спортсменів тренери-викладачі Юрій Татарінов і Михайло Леміш.

Легка атлетика

Представники відділення легкої атлетики ДЮСШ ім. П. Калнишевського гідно представили наш район на третьому етапі відкритих обласних змагань «Гран-прі «Надія» серед учнів ДЮСШ із легкоатлетичного двоборства, які проходили на Полтавщині.

Тетяна Бойченко (с. Перехрестівка), показавши другий результат з бігу на 60 і 300 м, за сумою двоборства виборов друге місце. Дмитро Надточій (Олексіївка) зайняв п’яте місце на дистанції 60 м і друге - 300 м, тож в результаті посів третє місце. Спортсменів готував тренер-викладач Володимир Фенько.