Ромны. Romny. Ромни. інфо

Готуй опалення влітку
Вісті Роменщини
Четвер, 31 травня 2012, 21:27      Ромни, Сумська область
Заходи з підготовки міста до наступного опалювального періоду розглянуто на засіданні виконкому, яке про­вів міський голова Микола Калашник. 

Інформував начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга. Як зазначив виступаючий, загалом минулий опалювальний сезон пройшов без значних проблем, що могли б негативно вплинути на життєдіяльність Ромен, хоча  під час різкого зниження температури котельні працювали на межі потужностей.

У цьому році продовжаться ремонти покрівель, оновлення ізоляції на стиках панелей. За­плановано капітальний ремонт ліфтів у багатоповерхівках на вулицях Гетьмана Мазепи, Руденка, Пролетарської солідарності, завершення будівництва станції знезалізнення води, ремонт асфальтного покриття доріг і тротуарів, грейдерування і підсипку ґрунтовок (зрозуміло, в межах наявних коштів). Також вкотре було наголошено на необхідності повної теплоізоляції внутрішньобудинкових мереж, утеплення дверей і вікон у під’їздах.

Одним із факторів, що негативно впливають на роботу підприємств комунальної сфери, була і залишається значна заборгованість споживачів за отримані послуги. Потребує ремонту снігоочисна техніка. Необхідно збільшувати обсяги суміші для посипання доріг та ін.

Заходи з усунення недоліків, виявлених за підсумками минулого осінньо-зимового сезону, і підготовки до наступної зими відображені у за­твердженому рішенні виконкому. Створено штаб, який контролюватиме і коригуватиме виконання робіт із підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту, соціальної сфери до роботи в опалювальний період.

Також затверджено титульний список і надано дозволи на капітальний ремонт житлового фонду та рішення про підготовку закладів освіти до 2012-2013 навчального року. Внесено змі­ни до рішення виконкому від 21.12.2011 р. „Про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт у 2012 році”.

Прийняті рішення „Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Ромни” та „Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Ромни”.

Петро КАРАБУТ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення