Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Перлина Ромен прикрасить Сумщину
Перлина Ромен прикрасить Сумщину
Вісті Роменщини
Четвер, 21 червня 2012, 21:27      Ромни, Сумська область
Чарує золотим блиском куполів Святодухівський собор у Ромнах, в якому на свято Зі­шес­тя Святого Духа провів богослужіння преосвященнійший владика Євлогій, єпископ Сум­ський і Охтирський.  

До велелюдного зібрання парафіян того дня приєдналися міський голова Микола Калашник, заступник голови райдержадміністрації Василь Ремі­нець, депутати міської та обласної рад, а також ініціатор реконструкції храму, голова Сумської облдержадміністрації Юрій Чмирь і втілювач благородної ідеї відродження святині меценат Олександр Саєнко.

Прихожани зустріли поважних гостей хлібом-сіллю. Незважаючи на руйнівні наслідки часу й багатолюдний натовп, у храмі відчувалася благодатна атмосфера. Після соборного служіння архієпископ Євлогій від імені митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви Володимира нагородив Олександра Саєнка орденом святого великомученика Георгія Побідоносця, настоятеля собору о. Олександра – протоієрейським хрестом. Владика відзначив, що порівняно з минулим роком помітні значні зрушення у відродженні собору. І все це завдяки очільнику облдержадміністрації Юрію Чмирю, благодійнику Олександру Саєнку, органам місцевої влади.

– Я багато про Вас чув, Олександре Івановичу, багато знаю. Ви допомагаєте бага­тьом храмам, – звернувся він до мецената. – Це і реконструйований храм Успіння Пресвятої Богородиці в с. Біловод, і відновлення недільної школи Митрофанівської церковної громади Недригайлова. Чув і про Вашу допомогу школярам – майбутньому України та про багато інших добрих справ, які можна перераховувати дуже довго. Низький уклін вам, Олександре Івановичу, Юрію Павловичу, а також всім, хто бере безпосередню участь у розбудові цієї перлини України, за труд, за душу, яку ви вкладаєте в добрі справи.

Нагадаємо, що завдяки підтримці Олександра Саєнка восени планується завершити реставрацію куполів. За допомогою керівника області найближчим часом відремонтують фасад і вхід до церкви.

– Нехай гості, які проїжджатимуть через ваше місто, любуватимуться цим прекрасним храмом, завдяки якому Ромни стануть справжніми воротами Сумської області, – зазначив Юрій Чмирь.

Софія АБДУКАДИРОВА.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

089
089

Вхід на Ромни. інфоОголошення