Ромны. Romny. Ромни. інфо

Дебют юного таланту
Вісті Роменщини
Четвер, 21 червня 2012, 21:37      Ромни, Сумська область
З 1 до 30 червня відвідувачі виставкової галереї ім. І.П. Кавалерідзе міського Будинку культури можуть оцінити художні роботи наймолодшого автора персональної презентації Івана Ріпчанського – дев’ятикласника ЗОШ № 3. 

Рано проявилися його таланти. З 4 класу, відколи відвідує ізостудію “Ромен-цвіт”, прикипів серцем до образотворчого мис­тецтва. На його картинах знаходять відображення сім’я, краєвиди та архітектурні пам’ятники рідної Роменщини. Техніка різноманітна, та акварель найвиразніше передає яскраві барви життя, – переконаний юний художник. Серед його робіт “Вознесенська церква”, що виборола призове місце в обласному конкурсі “Юні художники Сумщини”; “Втеча” – принесла звання лауреата Всеукраїнського конкурсу художніх робіт серед старшокласників “Доля радянських військовополонених”; “Центр мого міста” – завдяки їй переміг у міському конкурсі “Моє рідне місто”.

Крім того, Ваня цього року закінчив музичну школу з класу баяна, займається в спортивній секції з біатлону. Минулого року виборов перше місце у відкритій обласній першості з цього виду спорту. З 9 років пише вірші. В 2010 році шкільна редакція видала збірку його поезій “Краплинка до краплинки”. Книгу визнали кращою у міському етапі Всеукраїнського конкурсу “Об’єднаємося, брати мої”.

Катерина РУБАНИК,

методист міського Будинку культури.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

32
32

Вхід на Ромни. інфоОголошення