Ромны. Romny. Ромни. інфо

Чарівні барви літа
Вісті Роменщини
Понеділок, 09 липня 2012, 20:20      Ромни, Сумська область
Щороку в Гришинському НВК працює  пришкільний оздоровчий табір „Ромашка”. Цього літа там відпочивали 55 дітей: початкової ланки, діти-сироти та із малозабезпечених і багатодітних сімей, обдаровані  та діти працівників агропромислового комплексу і со­ці­альної сфери. На оздоровлення виділили понад 12 тисяч гривень державних, спонсорських і батьківських коштів. 

Щодня щасливі та радісні обличчя дітей свідчили про наполегливу та плідну працю педагогічного колективу. Незабутні спогади в юних душах залишили екскурсії рідним краєм, до пожежної частини м. Ромни, парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, пошуки „Солодкого дерева”, „Караоке в таборі”, „Веселі старти”, „Міс табору”, „Зустріч із казкою” та  ін.

Школярі були задоволені, батьки щиро вдячні відділу освіти райдержадміністрації, ТОВ „Обрій” ЛТД, „Дружба-Нова”, „Урожайна країна”, підприємцю М.І. Тинченко, сільському голові В.І. Хачко.

Наталія КРАСНОНОС.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop32
konotop32

Вхід на Ромни. інфоОголошення