Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Завдяки застосуванню новацій
Завдяки застосуванню новацій
Вісті Роменщини
Четвер, 02 серпня 2012, 21:03      Ромни, Сумська область
На засіданні виконкому, яке провів міський голова Микола Калашник, розглянуто результати виконання програми соці­ально-економічного розвитку та бюджету міста за підсумками першого півріччя 2012 року. 

Заступник міського голови Олександр Яковенко наголосив, що досягнень чимало, про­те протягом другого півріч­чя потрібно зробити ще біль­ше. Співдоповідач начальник фінансового управління виконкому Павло Лаврик зауважив, що успішне наповнення бюджету – результат напрацювань минулого року. Цього вдалося досягти, зокрема, завдяки затвердженню нової нормативної грошової оцінки землі та ставок єдиного податку. Проте власні доходи становлять лише 30% надходжень до казни, а державні дотації та субвенції затримуються.

Свої пропозиції щодо покращення ситуації, насамперед пов’язані з належним оформленням договорів оренди, висловила в. о. першого заступника начальника Роменської ОДПІ Світлана Катерна.

Підбиваючи підсумки роз­гляду питання, очільник міста подякував усім, хто доклав зусиль до наповнення місцевого бюджету. Підкресливши досягнення в галузях освіти, промисловості та інших, він зосередив увагу присутніх на недостат­ньому фінансуванні комунальної сфери й наголосив на необхідності всіляко сприяти розв’язанню проблем міського господарства.

Під час засідання члени виконавчого комітету також погодили тарифи на послуги з утримання будинків. Їх встановлюватимуть побудинково, – прокоментував заступник місь­кого голови Андрій Жарий. Попередньо розмір оплати, необхідний для належного утримання житла, узгодили під час зустрічей з мешканцями багатоквартирних будинків. Люди адекватно сприймають таку необхідність, проте сумні­ваються у результативності цього кроку. Саме тому запровадять суворий контроль за до­триманням будівельних норм під час ремонтів як споруд, так і мереж. Щопівроку комунальники докладно звітуватимуть перед мешканцями кожного будинку про зроблене. “Не під­ведемо”, – запевнив від імені керівників житлово-експлуатаційних організацій міста директор КП “Житло-Експлуатація” Юрій Наливайко.

Серед інших розглянутих питань найважливіші стосувалися реєстрації кооперативу з будівництва водопроводу на вулиці та в провулку Дзержинського, ремонту покрівель житлових будинків, організації сезонної торгівлі овочами та баштанними культурами, обслуговування міні-ринків і торговельних зон. Крім того, легалізовано міські громадські організації “Мотоспорт” і “Федерація вільної боротьби Роменщини”. Розглянуто заходи щодо вдосконалення роботи зі зверненнями громадян.

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Дом культури
Дом культури

Вхід на Ромни. інфо