Ромны. Romny. Ромни. інфо

Спорт. З нагоди річниці
Вісті Роменщини
П'ятниця, 06 березня 2009, 08:48      Ромни, Сумська область
Найменші дзюдоїсти (1999-2002 р.н.) та спортсмени з рукопашного бою 1996-1998, 1999-2000 р.н. взяли участь у третьому традиційному турнірі з цих видів спорту, присвяченому 20-й річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Учасників змагань привітали заступник міського голови В.Ю. Книга, учасник бойових дій в Афганістані С.М. Шебедя. Представники відділень рукопашного бою та боротьби дзюдо поклали квіти до пам’ятника загиблим “афганцям”.

Як завжди, турнір проходив у напруженій безкомпромісній боротьбі. Переможцями серед “рукопашників” стали Денис Горобець, Іван Дьяченко, Анжела Ганус, Іван Бондаренко, Артем Окіпний.

Другі місця здобули Дмитро Цюх, Костянтин Семковський, Євген Притика, Давид Зіменков, Владислав Тютюнник. Право називатися найсильнішими дзюдоїстами вибороли Тарас Шишко, Владислав Тютюнник, Євген Колесник, Лілія Семковська, Денис Горобець, Максим Розпутний, Роман Тоценко, Руслана Джинай, Валентин Хоменко, Дмитро Юрко, Слава Чепець, Слава Ляхов. Срібні призери – Артем Резник, Владислав Новак, Василь Янголь, Володимир Матвієнко, Михайло Бабець, Антон Клейноc, Семен Агеєнко, Денис Шевченко, Юля Тимошенко, Олександр Чернишов, Артур Литвиненко, Артем Окіпний.

Начальник відділу з питань ФК і спорту міськвиконкому В.Л. Мельник нагородив переможців та призерів грамотами, медалями та цінними призами. За волю до перемоги також нагороджено Карину Капустіну – юну дзюдоїстку, яка змагалася на рівні з хлопцями у ваговій категорії 28 кг.

Дзюдо

У Тростянці пройшли спортивні ігри з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат до 17 років, а також чемпіонат області серед спортсменів 1996-1998 р.н.

Золото у своїх вагових категоріях вибороли роменці Валерія Ведмідь (СЗОШ № 1), Роман Лакиза (№ 2), Віталій Кіруцак (ЗОШ № 11), Артур Свередюк (№ 7), Анна Шепель (№ 7), Олександра Бутова (№ 3), Дмитро Цюх (№ 8).

Другі місця зайняли Ольга Фастовець, В’ячеслав Семковський (ЗОШ № 4), Ксенія Ільченко (№ 3), Антон Агеєнко, Анастасія Шестакова (СЗОШ № 2), Антон Борков (СЗОШ № 1).

Команду підготував тренер О.Г. Богуш.

Турнір пам’яті Володимира Окіпного

Вже протягом семи років відділ з питань ФК і спорту міськвиконкому проводить всеукраїнський турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Володимира Окіпного.

Цього року в ньому взяло участь шість команд з Сум, Полтави, Прилук, Конотопа. Ромни представляли команди відділу освіти “Ромни-1” і “Ромни-2”. Учасників турніру привітали міський голова П.І. Помаран і представник федерації футболу Сумщини Сергій Пожаров.

Після кількох днів напружених матчів перше місце здобули футболісти з Полтави, друге – Прилук, третє дісталося сумчанам. Роменці були четвертими.

Грамоти та медалі переможцям і призерам вручив начальник відділу з питань ФК і спорту міськвиконкому В.Л. Мельник.

Бокс

У Шостці відбувся міжобласний турнір з боксу, присвячений Дню захисника Вітчизни. На рингу змагалися 180 спортсменів з Сумщини, Київщини, Чернігівщини, Полтавщини, а також Роменщини, яку представляли боксери спортклубу “Юність” Роменського коледжу СНАУ.

У вагових категоріях 60 кг Дмитро Дробоног і 64 кг – Вадим Тимошенко поступилися у півфінальних боях полтавським спортсменам і зайняли третє місце.

Команду готував тренер Богдан Дмитренко.