Ромны. Romny. Ромни. інфо

«Спіймана мить»
Вісті Роменщини
Понеділок, 26 листопада 2012, 22:21      Ромни, Сумська область
Минулого року увагу роменських шанувальників мистецтва привернула персональна виставка фотохудожника Валерія Дядюри, присвячена дню закоханих. Нещодавно в картинній галереї ім. І.П. Кавалерідзе міського Будинку культури знову відкрився вернісаж його робіт “Спіймана мить”.  

Напевно, саме такі роботи дозволяють називати фотографа художником. Натомість фотомитець не перевтілює реальність у свідомості, а вміє бачити, цінити й зберігати саме ті неповторні миттєвості життя, які відображають його суть і, здається, приховують таємницю існування всесвіту.

Творчою фотографією Валерій Дядюра займається вже більше двадцяти років. Перші знімки проявив у шкільному фотогуртку. Закінчив Сумське СПТУ-24 за спеціальністю “фотограф”. Під час строкової служби в Радянській Армії працював штатним фотографом військової частини. Згодом його знімки можна було побачити в міськрайонній газеті, на виставках у рідному місті. Зайняв перше місце на обласному фотоконкурсі “Нова Сумщина. Все тільки починається”, присвяченому двадцятій річниці незалежності України. Визнання професіоналів отримав після того, як опублікував кілька робіт у мережі Інтернет, де їх помітили колеги з обласної спілки фотографів. Запропонували провести виставку в Сумській муніципальній галереї, де вона й пройшла в травні під назвою “Життя в світлинах”. Не тільки на регіональних, а й на національних і міжнародних конкурсах роботи роменського фотографа завжди знаходять гідне місце.

Помилуватися “Спійманими митями” Валерія Дядюри можна в міському Будинку культури до 25 листопада.

Денис МЯГКОВИЧ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення