Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Жовтневий санбюлетень
Вісті Роменщини
Понеділок, 26 листопада 2012, 22:28      Ромни, Сумська область
Працівники райСЕС обстежили 121 об’єкт, 45 осередків інфекційних захворювань. Порушень не виявили. 

Санітарно-гігієнічна лабораторія виконала 350 досліджень у 263 пробах. Виявлено відхилення від норми за вмістом заліза в двох пробах води з розвідної мережі Москалівського водопроводу (перевищення в 11 разів). Бактеріологічна лабораторія провела 2928 досліджень. Не відповідала санітарним нормам за мікробіологічними показниками вода зі Смілівського та комунального (вул. Горького в м. Ромни) водопроводів. З профілактичною метою проведено 1075 досліджень на кишкову групу інфекцій та 629 – на крапельну. Позитивних не виявлено.

Зареєстровано 9 випадків гострих кишкових інфекцій, 10 – педикульозу, 7 – хронічного вірусного гепатиту С, 1072 – ГРЗ, 5 – скарлатини, 6 – вітряної віспи, 9 – гельмінтозів, 17 – укусів людей тваринами.

Сира та холодна погода сприяє росту захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип. Тому уникайте переохолодження, вживайте в їжу побільше овочів, фруктів і ягід. Не забувайте про вітамінні чаї, часник, цибулю. Тримайте чистими та постійно провітрюйте домівки.

Микола БОЙКО,

головний лікар райСЕС.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Круг біля Ленкому
Круг біля Ленкому