Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини На промислових підприємствах
На промислових підприємствах
Вісті Роменщини
Вівторок, 04 грудня 2012, 23:31      Ромни, Сумська область
Промисловими підприємствами міста в січні-вересні 2012 р. реалізовано продукції (робіт, послуг) на 413491,6 тис. грн. Найбільша частка припадає на виробництво харчових продуктів – 31,3%, машинобудування – 24%, легку промисловість – 22,1% та виробництво і розподілення електроенергії, газу, води –  21%. 

В обсязі реалізованої продукції добувної та обробної промисловості 65,3% займають товари широкого використання. За дев’ять місяців підприємствам міста фактично надійшло замовлень на 88037,1 тис. грн., із них частка іноземних замовлень становила 40,5% (35617,2 тис. грн.).

Промисловими підприємствами району за цей же період реалізовано продукції (робіт, послуг) на 340510,9 тис. грн. Найбільша частка припадає на виробництво харчових продуктів – 99,7%.

В обсязі реалізованої продукції обробної промисловості 98,1% займають товари широкого використання, 1,9% – сировинна продукція. За період із початку року підприємствам району на виробництво промислової продукції, виконання робіт і послуг фактично на­дійшло замовлень на суму 1090,4 тис. грн.

Леонід НАБОЙЧЕНКО,

начальник управління статистики

в Роменському районі.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення