Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Кожна родина – для щастя дитини
Кожна родина – для щастя дитини
Вісті Роменщини
П'ятниця, 14 грудня 2012, 21:37      Ромни, Сумська область
У ДНЗ № 8 “Дзвіночок” влаштували родинне свято “Кожна родина – для щастя дитини”. Захід став підсумковою частиною творчого етапу психолого-педагогічного проектування на тему “Родина, рідня, рід”. Проектна ді­яльність, реалізована в групі дітей шостого року життя, співпала з “Тижнем родини”, який широко відзначають у дитячому садку.

“Дзвіночок” багато років працює в мовно-народознавчому напрямку. Тож учасники заходу дізналися про традиції народної педагогіки, наших предків козаків, послухали чудові вірші та пісні, взяли участь в іграх, а також потанцювали. Завдяки музичному керівникові Н. М. Покутній, вихователям  Л. П. Матузок, О. О. Требуховій сценарій свята був змістовним і цікавим. Сподіваємося, він не тільки подарував гарний настрій, а й наштовхнув на роздуми про родинні цінності, відповідаль­ність батьків перед дітьми.

Подібні заходи сприяють зміцненню родини, творчій співпраці вихователів із батьками дітей, виховують любов та повагу в сім’ї.

Віра СЛЄПКО,

завідуюча ДНЗ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Пам'ятники Кавалеридзе
Пам'ятники Кавалеридзе

Вхід на Ромни. інфоОголошення