Ромны. Romny. Ромни. інфо

Відверто з владою
Вісті Роменщини
П'ятниця, 06 березня 2009, 11:08      Ромни, Сумська область
Cтаршокласники ЗОШ № 7 відвідали незвичайний  урок, який пройшов за “круглим столом” з міським головою П.І. Помараном. Бесіду з Павлом Івановичем, до речі, заслуженим працівником освіти України, присвятили ролі місцевого самоврядування у формуванні громадянського суспільства.

Для дітей стало набагато цікавіше дізнатися про перспективи і, передусім, недоліки діяльності влади з реальних прикладів, наведених мером, а не зі сторінок підручника. Більшість проблемних ситуацій самоврядування вже знайома учням на прикладі діяльності шкільної ради. Щоправда, не заангажованій соціальними протиріччями молоді вирішити їх набагато простіше, адже вони переслідують спільну мету, а не особисті інтереси.

Саме від рівня громадянської відповідальності звичайних мешканців і тих, кому вони делегували свої повноваження – представників-депутатів – залежить добробут країни. На жаль, частіше звинувачують в усіх негараздах недостатній рівень повноважень, наданих владі, або недосконале законодавство однієї з найкращих конституцій світу, забуваючи про особисту відповідальність перед країною та людьми. Приблизно такий висновок можна було зробити під час спілкування юнацтва з міським головою.

– Дехто вважає, що від звичайної людини нічого не залежить, – сказав Павло Помаран. – Це не так. Об’єднавшись у громадську організацію, навіть небагато однодумців можуть вплинути на загальний хід подій. Усе залежить від того, наскільки активно ми використовуємо таку можливість.

Допитливих учасників зу­стрічі також цікавили бюджетні механізми міста, як на них вплинула криза, питання дозвілля та працевлаштування, а також виконання програми оптимізації шкільної мережі, яка має урегулювати фінансування навчальних закладів відповідно до кількості учнів. Міський голова, зокрема, зауважив, що більше негараздів приносить українська політична, а не світова фінансова криза.

Денис МЯГКОВИЧ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел

Вхід на Ромни. інфоОголошення