Ромны. Romny. Ромни. інфо

На порозі змін
Вісті Роменщини
Субота, 09 лютого 2013, 21:38      Ромни, Сумська область
Тридцять четвертій сесії міської ради шостого скликання передувало зібрання  представників громади Ромен, на якому міський голова Микола Калашник звітував про свою роботу в минулому році (звіт опублі­ко­вано у газеті „Вісті Роменщини” 26 січня ц. р.).
Участь у захо­ді взяли депутати Верховної, обласної і міської рад, керівники підприємств і організацій, представники партій­них осередків, громадських організацій, голови квартальних комітетів та інші. В процесі об­говорення прозвучали як позитивні оцінки, так і кри­тичні зауваження та пропозиції стосовно необхіднос­ті покращення роботи місь­кої влади. Всебічну під­трим­ку у вирішенні проблем пообіцяв депутат Верховної Ра­ди України, обраний по на­шо­му ма­жори­тар­ному округу, Володимир Шульга.

Реалізуючи порядок денний сесії міської ради, народні обранці затвердили ви­конані програми та внесли необхідні зміни й корективи в діючі. Розглянуто низку зе­мель­них питань.

Не набрало необхідної кіль­кості голосів питання про тарифи. Тож розмір плати за послуги з обслуговування жит­ла залишився незмінним.

Відбулися, а точніше розпочалися, кадрові перестановки. На сесії міської ради прийнято рішення про скорочення посад чотирьох за­ступників міського голови. Пе­ред розглядом питання Ан­­дрій Жарий, заступник міського голови, який опікувався діяльністю комунальної сфери, повідомив, що він на­писав заяву про складення своїх повноважень з 1 березня.

На наступній сесії міський голова має подати на затвердження кандидатури свого першого заступника, заступника і керуючої справами ви­конкому. Також будуть озвучені пропозиції щодо скорочення чисельності працівни­ків виконавчого комітету.

Павло КЛЮЧНИК.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

32
32

Вхід на Ромни. інфоОголошення