Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Демографія, реклама, ліквідація райСЕС
Демографія, реклама, ліквідація райСЕС
Вісті Роменщини
Субота, 09 лютого 2013, 21:39      Ромни, Сумська область

Про демографічну ситуацію в Ромнах йшлося на апаратній нараді, яку провів місь­­кий голова Микола Калашник. Інформував його заступник Володимир Дудко.

Доповідач передусім наголосив на загальнодержавних чинниках демографічної кризи в Україні. Протистояти їй на місцевому рівні можна тіль­ки опосередковано. Так, служба зайнятості сприяє навчанню, перекваліфікації безробітних, їх інтеграції в біз­нес. Режим роботи дошкільних навчальних закладів передбачає 12-годинне перебування дітей, спеціальні та санаторні групи. Торік створено 1041 робоче місце (102% плану). Управління праці та соціального захисту населення постійно контролює дотримання трудового законодавства в установах, на під­при­ємствах і в організаціях. Загальноосвітні заклади впро­­ваджують різноманітні методики пропаганди здорового способу життя. На належному рівні проводяться фізкультурно-оздоровчі заходи.

На жаль, ці та багато ін­ших пунктів, передбачених стратегією демографічного розвитку до 2015 р., навряд чи змінять регресивний тип розвитку населення (коли смерт­ність переважає народжува­ність). Суть проблеми полягає в соціальних чинниках, – прокоментувала обговорюване головний лікар ЦРЛ Валентина Гунькова.

Інше питання порядку денного стосувалося розміщення реклами в місті. Протягом минулого року оформлено 125 дозволів на розміщення рекламних конструк­цій, видано 72 приписи щодо незаконного їх встановлення, – поінформував начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор м. Ромни Юрій Литвиненко. Інвентаризовано 484 таких об’єкти. З 56 виявлених рекламних установок без дозвільних документів оформлено відповідним чином 37. Спірним залишається питання розміщення від­повідної інформації на комерційних об’єктах, а також на тротуарах. Підприємці не вважають це рекламою всупереч Закону України “Про рекламу”, – вважає Юрій Лит­виненко.

З інформацій представників установ, підприємств і організацій найактуальніша стосувалася ліквідації райсанепідемстанції. Замість неї за санітарним благополуччям у регіоні слідкуватимуть Ро­мен­ське міськрайонне управління держсанепідемслужби в Сумській області та Роменський міськрайонний відділ дер­­жавної установи “Сумський обласний лабораторний центр держсанепідемслужби України”. Незважаючи на те, що замість однієї створили дві установи, штатних посад загалом у них значно менше, ніж у колишній райСЕС.

Кадрова оптимізація очікується і в міськвиконкомі, – наголосив, підбиваючи під­сумки наради, Микола Калашник.

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Залізничий вокзал
Залізничий вокзал

Вхід на Ромни. інфоОголошення