Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Пам’ятники вздовж доріг
Пам’ятники вздовж доріг
Вісті Роменщини
Вівторок, 17 березня 2009, 10:22      Ромни, Сумська область
Водії-професіонали та автолюбителі чудово знають, якої ваги на дорозі набувають найменші дрібниці. Їх може взагалі не помітити пішохід, проте для шофера та пасажирів інколи вони стають ціною життя. З ростом швидкостей призвести до аварій може навіть занадто яскравий колір будівлі або інший об’єкт, що відвертає увагу водія. Особливо – ритуальні предмети.

 

Парадокс, але пам’ятники, квіти та ін. на узбіччі дороги, де колись загинула людина внаслідок автокатастрофи, цілком можуть стати причиною нової аварії, – переконаний головний інженер філії “Роменський райавтодор” В.П. Зубко.

 

– З цього приводу на спіль­ній нараді Державної служби автомобільних доріг України та Департаменту ДАІ МВС прийнято рішення щодо вжиття дієвих заходів для створення безпечних та комфортних умов дорожнього руху, – повідомив він. – Один із заходів передбачає демонтаж об’єктів, які не є складовими автомобільних доріг, у тому числі й ритуальних. Будь-який з них може стати супутньою або безпосередньою причиною дорожньо-транспортних пригод. У Роменському районі їх близько 40. Просимо мешканців із розу­мін­ням поставитися до впрова­джених заходів.

 

Поважне ставлення українців до пам’яті померлих, що є ви­значною рисою ментальної ознаки нації, призводить до реальної небезпеки на дорозі. На центральних магістралях, наприклад, дорожні працівники не посміли порушити такі об’єкти, хоча захоронень там не може бути, а просто “обгорнули” їх шляховим полотном. Внаслідок пам’ятники, серед яких є досить об’ємні, заважають проїзду, й через це поряд можуть з’явитися нові монументи загиблим.

 

Проблему досліджував Денис МЯГКОВИЧ.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Пам'ятники Кавалеридзе
Пам'ятники Кавалеридзе

Вхід на Ромни. інфоОголошення