Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Навіть слів не вистачає
Навіть слів не вистачає
Вісті Роменщини
Вівторок, 17 березня 2009, 11:04      Ромни, Сумська область
Щодня читаю міськрайонну газету “Вісті Роменщини” і відчуваю, так би мовити, “свіжий вітер” перемін. Газета – це трибуна, а отже, приємно, що надається можливість висловити свої думки, внести пропозиції місцевій владі для оперативнішого вирішення назрілих проблем. Знизу їх, як кажуть, видніше, бо вони, до речі, болять роменцям.

 

Неодноразово на сторінках нашої газети порушувалася тема стосовно оздоровлення місцевої медицини. Нелегко сьогодні майже всім, а медикам, за “нульо­вого” забезпечення препаратами з боку держави, як надавати допомогу хворим, рятувати їх жит­тя? Нині в ЦРЛ працюють своє­рідні “фанати”, фахівці екстра­класу, які за відсутності потріб­них медикаментів ставлять хворих на ноги. 

 

Отак сталося і в мене. Ніби й не замовляв собі лиха, а воно постукало у двері. Скальпель хірурга Володимира Штогріна зробив свою справу. Він як людина, фахівець, керівник, мені здається, заслуговує високого звання. Бракує навіть слів, щоб висловити йому вдячність. Отож доки я лежав у палаті, багато чого передумав. І дійшов висновку, що якби у верхніх ешелонах влади була така дисципліна, відповідальність, як у хірургічному відділенні, ми б жили далеко краще. На жаль, я не встиг запам’ятати всіх людей у білих халатах, які клопоталися біля мене, але впевнений, що В.П. Штогрін передасть своїм працівникам мою щиру вдячність. Хай всім буде добре!

 

Григорій ПАВЛОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Гойдалка
Гойдалка