Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Спинити мить на полотні
Спинити мить на полотні
Вісті Роменщини
Середа, 16 квітня 2014, 20:45      Ромни, Сумська область

В галереї ім. І.П. Кавалерідзе міського Будинку культури відкрилася виставка «Митці однієї родини». Уродженці Ромен Олександр і Тетяна Горбики представили на огляд цінителів прекрасного художні полотна та вишивку.

Роботи відзначаються насиченістю яскравих кольорів, різноманітністю сюжетів і легкістю. Особливістю творчості брата й сестри є відсутність освіти в галузі мистецтва. Зате вони з раннього дитинства надавали перевагу олівцям та фарбам, а не іграшкам. Сашко легко міг без допомоги лінійки провести пряму лінію. А Таня полюбляла бавитися з клаптиками тканини. Батьки талановитих аматорів Лідія Іванівна й Микола Полікарпович розповіли, що завжди підтримували дитячі захоплення та прагнення, хоча самі жодним видом мистецтва не займалися. Діти закінчили школу № 4. Тетяна здобувала вищу освіту у Дніпропетровську. Олександр навчався в Харківському військовому університеті. Нині обоє мешкають у місті на Дніпрі.

 

Евеліна СВІТЛА.


 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Юна художниця
Юна художниця

Вхід на Ромни. інфоОголошення