Ромны. Romny. Ромни. інфо

Діти в «Казці»
Вісті Роменщини
Вівторок, 27 травня 2014, 21:22      Ромни, Сумська область
Хоча цей ДНЗ має порядковий номер 10, але задніх він не пасе. 145 дошкільнят охоче проводять тут свої дні, залюбки бавляться і вчаться. Завідуюча «Казкою» Олена Шеремет розповідає:

– Із дітками працюють кваліфіковані вихователі. Цього року ми створили сайт дитсадка, де батьки можуть познайомитися з останніми новинами з життя закладу. Діє електронна черга, якою батьки активно користуються. Це зручний спосіб для влаштування малечі до садка. Існують різноманітні гуртки для вихованців: малювання, театральний, пальчикових ігор, орігамі, англійської мови, айріс-фолдінг (техніка складання смужок кольорового паперу – Авт.). Психолог Ірина Скряга пройшла курси з «Піскотерапії». Тепер застосовує здобутий досвід задля зняття в дітей агресивних станів і стресу. Словом, намагаємося створювати найкращі умови для різнобічного й гармонійного розвитку маленьких особистостей.

Тетяна ЄЛІНА.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння

Вхід на Ромни. інфоОголошення