Ромны. Romny. Ромни. інфо

Призи інтелектуалам
Вісті Роменщини
Субота, 14 червня 2014, 21:19      Ромни, Сумська область
12 обдарованих юнаків та дівчат Роменщини отримали нагороди від заступника голови облдержадміністрації Андрія Крамченкова. Їх відзначили за досягнення на всеукраїнських шкільних олімпіадах і конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

Карина Охріменко з Бобрицької загальноосвітньої школи стала переможницею другого етапу захисту проектів з англійської мови у МАН. Владислав Молодика й Сергій Сколота зі школи № 7 завдяки участі в секції географії теж удостоїлися нагород. Альона Кібець із ЗОШ № 11 посіла друге місце на обласному етапі захисту дослідницьких робіт з історії України. СЗОШ № 1 делегувала чотирьох учнів. Валерія Ковтун має численні перемоги на конкурсах з української мови як обласного, так і республіканського рівнів. Члени МАН Анна Балюра й Олександр Терентьєв показали чудові знання з основ правознавства і фізики відповідно. Катерина Балюра на всеукраїнському етапі олімпіади з трудового навчання стала третьою. Олександра Хроленко, Ірина Прасол, Софія Минець зі школи № 5 отримали відзнаки як призери обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції географії та ландшафтознавства Малої академії наук. СЗОШ № 2 представляли Наталія і Степан Московці. Вони переможці й призери обласних етапів олімпіад із точних дисциплін. Степан – учень 5 класу, але виборов п’яте місце на змаганні з інформатики для дев’ятикласників.

Іванна СОЛОВЕЙ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

25
25

Вхід на Ромни. інфоОголошення