Ромны. Romny. Ромни. інфо

На Маковія
Вісті Роменщини
Вівторок, 19 серпня 2014, 13:22      Ромни, Сумська область
Чи багато ви знаєте церков, на території яких є фонтан? Мабуть, їх обмаль. Зате відтепер така з’явилася і в Ромнах. У дворі Вознесенської церкви на Медового Спаса настоятель храму протоієрей Іоанн Кавчак освятив дитячий майданчик та водойму з янголятками й рибками.

– Я люблю дітей, тому й вирішив створити для них цю красу. Сучасне покоління обізнане в комп’ютерах, але не знає молитов. Нехай вони з батьками приходять до Божого дому і вчаться. Заодно й місце для розваг матимуть, – сказав священик.

Він також подякував усім благодійникам. Саме завдяки їх сприянню вдалося втілити цей задум. У числі доброчинців і міський голова Сергій Салатун. Присутній на богослужінні очільник громади побажав усім мирного неба. Хоча нинішні часи є складними для нашої держави, кожен має займатися своєю справою, – зазначив він. З нагоди ювілейного року життя протоієрея Сергій Андрійович вручив йому подяку.

Тетяна ЄЛІНА.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

034
034

Вхід на Ромни. інфоОголошення