Ромны. Romny. Ромни. інфо

Знову за парти
Вісті Роменщини
Середа, 03 вересня 2014, 20:58      Ромни, Сумська область

П’ятдесят років поспіль першовересневої днини збираються на шкільному подвір’ї ЗОШ № 5 спраглі до знань діти, їх мудрі наставники і схвильовані батьки. З нагоди ювілею навчального закладу на урочистості завітали перші першачки – ті, хто в далекому 1964 році почав тут здобувати освіту.

Серед гостей свята був міський голова Сергій Салатун, який привітав усіх із початком нового навчального року. Він вручив грамоту й диплом Марині Олексенко, яка має високі здобутки з легкої атлетики серед осіб із фізичними обмеженнями. Також прийшли почесні колишні учні: нинішній начальник відділу освіти міськвиконкому Ірина Івницька, начальник УПСЗН Ярослав Панченко, директор Роменської Малої академії наук Оксана Андрущенко. Завітали на захід і ветеран війни Іван Савченко, колишні викладачі школи.

Під час урочистої лінійки вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав життя за розбудову нової держави, у небо випустили сині й жовті кульки.

Іванна СОЛОВЕЙ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння

Вхід на Ромни. інфоОголошення