Ромны. Romny. Ромни. інфо

Вибір зроблено
Вісті Роменщини
Неділя, 02 листопада 2014, 15:36      Ромни, Сумська область
Минулої неділі жителі України обирали новий склад парламенту. Й цього разу в основному громадяни голосували не стільки за ідеологію чи програму, як за назву партії чи ім’я її лідера. Адже попри видиме розмаїття у бюлетенях суттєвої різниці в переліку передвиборчих обіцянок між претендентами на крісла не спостерігалося.

Юлія Шкиря, голова ДВК, що знаходиться в коледжі КНЕУ, розповіла про не надто високу активність електорату: станом на другу годину дня на дільницю прийшло трохи більше 30% осіб, занесених до списків. За словами Юлії Володимирівни, процес голосування проходить спокійно, жодних скарг чи претензій до неї не надходило.

Довготерміновий спостерігач від громадської мережі «Опора» Владислав Діброва поділився своїми враженнями. Цього разу збільшили кількість членів дільничних комісій до 18. Під час травневої президентської кампанії їх було лише 12, через що виникали довжелезні черги. Також за словами спостерігача явка у селах була більшою за міську. Хоча ні там, ні там її не можна назвати високою.

На одній з дільниць зафіксували порушення у вигляді не видачі протоколів спостерігачам, про що склали відповідний акт.

Станом на ранок понеділка ОВК опрацювало протоколи з 35 дільниць із 225 наявних.

Тетяна ЄЛІНА.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop28
konotop28

Вхід на Ромни. інфоОголошення