Ромны. Romny. Ромни. інфо

Майстри зв’язку
Вісті Роменщини
Понеділок, 16 листопада 2015, 00:00      Ромни, Сумська область
Завдяки технічному прогресу людство має можливість послуговуватися «всесвітньою павутиною». Але ж ми навіть не задумуємося, що доступ до інтернету нам забезпечує цілий колектив спеціалістів.

Начальник районного центру телекомунікацій № 314 Олександр БУРМАКА з 1997 року працює в структурі ПАТ «Укртелеком». На керівній посаді перебуває більше року. Напередодні професійного свята він розповідає про основні завдання, які стоять перед зв’язківцями:

- Незважаючи на складну економічну ситуацію в державі, бойові дії на сході, інфляцію, підприємство продовжує працювати і розвиватися. Ми нарощуємо базу абонентів інтернет мережі по місту й району, залишаємося лідером серед провайдерів послуги. Також підтримуємо проводове радіо, хоча це стає все складніше через його збитковість і зменшення абонентської бази.

Шість спеціалістів зараз проходить службу в збройних силах України, один робітник демобілізувався після року, проведеного в зоні бойових дій. Насправді, відсутність зв’язківців нам дуже дошкуляє, адже в армію забрали тих, хто має ремонтувати кабелі на території міста і району. Тому нам залишається сподіватися на те, що вони якнайшвидше повернуться додому, - говорить Олександр Іванович.

Під час місцевих виборів саме працівники «Укртелекому» телефонізували виборчі дільниці.

Тетяна ЄЛІНА.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг

Вхід на Ромни. інфо