Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Реабілітаційний центр вразив американку
Реабілітаційний центр вразив американку
Вісті Роменщини
Вівторок, 26 квітня 2016, 00:00      Ромни, Сумська область
Нещодавно до центру ранньої соціальної реабілітації для дітей інвалідів завітала представниця «Союзу українок Америки» Ірина Бондаренко. З нею директор центру Наталія Осауленко познайомилася два роки тому під час візиту до Сполучених Штатів Америки, де вона проходила стажування. Завдяки співпраці з іноземцями вдалося втілити в життя кілька серйозних проектів, серед останніх - оснащення логопедичного кабінету.

Гостя з Америки, завітавши на історичну батьківщину, побувала й в центрі реабілітації. Жінку вразив рівень нашого закладу, кваліфікація фахівців і якість оснащення. Вона зізналася,що не очікувала побачити такий серйозний і відповідальний підхід до реабілітаційної справи й навіть не думала, що установа такого рівня може існувати в Україні. Для неї вихованці центру провели майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок і писанок, роботи з солоним тістом.

Ірина Бондаренко подарувала центру спеціальні жилети, котрі стануть у пригоді для гіперактивних діток. Завдяки дії на організм оснащення стимулює дитину концентрувати увагу та сприяє в проведенні навчання. Також представниця української діаспори презентувала різноманітне оснащення, котре не має аналогів в Україні й допоможе якісніше надавати реабілітаційні послуги вихованцям закладу.

- Іноземці відчувають обов’язок перед членами суспільства, які мають особливі потреби, - розповіла Наталія Анатоліївна. - За кордоном часто стають волонтерами: допомагають у лікарнях, церквах, реабілітаційних чи геріатричних установах. Можливо, це є однією з умов того, що з жителями інших держав мені спілкуватися чи домовлятися про певну допомогу легше, ніж з деякими українцями.

Нагадаємо, все оснащення центру придбане за позабюджетні кошти. Найчастіше це є заслугою саме керівника установи, яка знаходить небайдужих, згодних долучитися до допомоги діткам із особливими потребами. Також заклад постійно готує проекти для залучення грантової допомоги на власні потреби. А з гостею домовилися про подальшу підтримку.

Іванна СОЛОВЕЙ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел

Вхід на Ромни. інфоОголошення