Ромны. Romny. Ромни. інфо

Про ЗНО
Вісті Роменщини
Четвер, 28 квітня 2016, 00:00      Ромни, Сумська область
Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко зустрівся з очільником Ромен Сергієм Салатуном і начальником відділу освіти міськвиконкому Іриною Івницькою. Під час візиту він розповів про особливості цьогорічного ЗНО.

Отже, для зручності абітурієнтів із нашого та сусідніх Липоводолинського й Недригайлівського районів перше тестування з української мови і літератури проходитиме в Ромнах. Саме цей предмет стане своєрідним пропуском до вступної кампанії: якщо учень не набере мінімальний пороговий бал, його не допустять до проходження незалежного оцінювання з решти предметів. Також у нашому місті пройдуть тестування з математики й історії України. Решту іспитів доведеться «долати» в обласному центрі.

Олександр Сидоренко поінформував, що по місту Ромни зареєструвалися 764 особи для проходження ЗНО, з них 587 - випускники 11-х класів. Для потреб вступної кампанії використовуватимуть приміщення коледжів КНЕУ та СНАУ і СЗОШ № 1. Зовнішнє незалежне оцінювання проходить уже восьмий рік, кожен абітурієнт має скласти іспити не більше як із чотирьох навчальних предметів. При чому українська мова та математика або історія України є обов’язковими.

На кожному пункті знову працюватимуть фахівці зі шкіл нашого міста (загалом близько 140 педагогів), чергуватимуть лікарі й представники поліції.

Нагадаємо, вся процедура ЗНО є деперсоніфікованою, тобто до аудиторій учні заходитимуть із номерами штрих-коду, котрий їм присвоює комп’ютер. Розміщуватися за партами вони також будуть у визначеному «машиною» порядку. Словом, створено рівні умови для всіх, аби перевірити ті знання, що засвоїли учні з певного предмета.

Тетяна ЄЛІНА.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня

Вхід на Ромни. інфоОголошення