Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Пільговий проїзд в автобусі
Пільговий проїзд в автобусі
Вісті Роменщини
Вівторок, 24 березня 2009, 09:38      Ромни, Сумська область
У зв’язку із численними зверненнями мешканців міста в управління праці та соціального захисту на­­селення нагадуємо про умови перевезення піль­гових категорій громадян у міському автомобільному транспорті.

 

Інваліди війни, інваліди І групи та особа, що їх супроводжує, інваліди ІІ групи, діти-інваліди до 18 років, реабілітовані, учасники бойових дій, Герої Радянського Союзу, Герої Соціалістичної Праці, повні кавалери орденів Слави, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, ліквідатори аварії на  ЧАЕС І категорії мають право на безкоштовний проїзд без обмеження часу проїзду.

 

Учасники війни, інваліди ІІІ групи, ліквідатори аварії на ЧАЕС ІІ категорії мають право на пільговий проїзд у міському автомобільному транспорті без обмеження часу проїзду.

 

Ветерани праці та пенсіонери за віком мають право на пільговий проїзд у міському автомобільному транспорті. Пільговий проїзд не поширюється на ветеранів праці та пенсіонерів за віком у робочі дні з 7.00 до 9.00 год. та з 16.00 до 18.00 год. Вартість проїзду в „години пік” для зазначених категорій пасажирів згідно з рішенням виконкому № 35 від 18.02.2009 р. складає 1,50 грн.

 

Юрій СКИБА,
начальник УПСЗН
міськвиконкому.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення