Ромны. Romny. Ромни. інфо Новости Справка Объявления - План оновлення країни. Чи чергова мильна булька?

Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини План оновлення країни. Чи чергова мильна булька?
План оновлення країни. Чи чергова мильна булька?
Вісті Роменщини
Вівторок, 24 березня 2009, 10:09      Ромни, Сумська область
Прочитавши в газеті “Вісті Роменщини” від 18.02.2009 р. “мудре” одкровення ще одного лідера, ще однієї політичної структури Єдиний Центр І. Кріля “Ми повинні зупинити сповзання України в прірву" (а коли ж почалося це сповзання і хто його започаткував?), прийшов до однозначного висновку: історія нас, українців, нічому не навчила і не навчить (на жаль, не тільки українців).

 

Був у нашій вітчизняній історії період у XVII ст. (1663-1687 рр.), який дістав назву Руїна. Час розпаду української державності і загального занепаду. Україна була поділена по Дніпру на Правобережну і Лівобережну. Політика її характеризувалася намаганням різних лідерів підтримувати приязні стосунки або з Росією, або з Польщею, або з Османською імперією, які втручалися у внутрішні справи держави. Українські лідери цього періоду не були підготовлені як державо­творці інтелектуально й морально, були людьми вузьких поглядів, тому не мали підтримки народних мас. Якби представники Єдиного Центру враховували уроки історії, то, серйозно аналізуючи обстановку, вони б не могли не помітити, що, вже починаючи з 1991 року, для України настав період другої руїни (хай мені пробачать ті люди, котрі кричать про сьогоднішню нашу “незалежну” державу). І Кріль, і його політична структура не бачать (або не хочуть бачити) причин сьогод­нішньої економічної та політичної криз і продовжують штовхати Україну в безодню. Вони не хочуть визнати, що є тими лідерами, які не могли і не можуть сьогодні здобути широкої народної підтримки своїй політиці. Бо ця політика виражається не реальними кроками назустріч людям чи наданням бандитам місць у тюрмах, а, як писав поет, єдиним прагненням: “Дери та дай, та просто в рай, хоч і сім’ю всю забери”. Так от що нам пропонує новоспечений лідер? Він пропонує план збереження діючої деструктивної влади. А для цього Єдиний Центр розробив план досягнення полі­тичної стабільності. Фактично це план-графік, у якому, починаючи з 2009 р., помісячно розписано підготовку проведення на основі партійних списків позачергових і чергових виборів депутатів усіх рівнів, Президента, відставки уряду. Уявляю, якої політичної “стабільності” ми досягнемо, провівши каскад виборів.

 

Але найголовніше, на думку Єдиного Центру, треба провести ще й референдум і внести зміни до діючої Конституції. Зверніть увагу, народ на референдумі повинен дати добро на внесення змін до Конституції, а ще примусити нашого гаранта забезпечити її дотримання в першу чергу у “верхах”. Що ж хочуть змінити у Конституції поборники демократії, справедливості і прозорості? Справа в тому, що Основний Закон говорить: держава повинна забезпечити своїм громадянам безкоштовну освіту, охорону здоров’я, гідні умови життя, а насправді у нас такі права гарантовані тільки слугам народу та записані у вигляді обіцянок у програмах численних партій, які вони, мов локшину, вішають на вуха своїм виборцям під час виборчих кампаній.

 

У чинній Конституції говориться про те, що земля, її надра, ліси є загальнонаціональним багатством і є загальнонародною власністю, а насправді газові і наф­тові свердловини, вугільні копальні та інші багатства надр уже розтягнуті по кишенях. Вже зараз окремі слуги народу перетворилися у земельних магнатів, які привласнили (чи то пак взяли в оренду на 40-50 років) десятки, сотні тисяч гектарів українських чорноземів, прихоплюють ліси, водоймища, що є власністю всього народу.

 

Отже, на їх думку, потрібно змінити Конституцію, щоб “узаконити” цей грабіж, бо не дай Бог отой народ, заради якого його слуги живуть і дихають, прозріє (а він уже давно прозрів) і примусить повернути все державі, тобто у власність всього народу. Тоді знайдуться кошти і на освіту, і на охорону здоров’я, і на армію, і на розтрощене вщент сільське господарство, і на культуру.

 

Може, пан І. Кріль сказав що-небудь про те, як вивести село із кризи, як ліквідувати безробіття, який обрати шлях, щоб Україна дійсно стала демократичною, правовою державою, щоб вона, нарешті, навчилася нормально жити із сусідами і щоб державна влада діяла як влада для людей незахищених, а не для тих, хто оточив себе охоронцями? Щось я цього не побачив у антикризовій ініціативі цього пана і його Центру.

 

А тепер давайте оцінимо ступінь цинізму політиків Єдиного Центру, що підсунули народові, який задихається в обіймах кризи, чергову липу з надією об’єднати цих нещасних людей навколо свого-таки, рідного Єдиного Центру, навколо “слуг народу”, які без кінця роблять дивні кроки йому назустріч.

 

Віктор КОВАЛЬОВ,
учитель-пенсіонер.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop18
konotop18

Вхід на Ромни. інфо