Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Микола Лаврик пропонує уряду
Микола Лаврик пропонує уряду
Вісті Роменщини
Вівторок, 24 березня 2009, 10:44      Ромни, Сумська область
Голова облдержадміністрації Микола Лаврик ініціює створення спеціальної комісії на допомогу державним підприємствам.

 

З такою пропозицією очільник області виступив під час селекторної наради Прем’єр-міністра України з керівниками регіональних органів виконавчої влади.

 

Ініціатива голови облдержадміністрації допоможе поставити на ноги державний сектор економіки та зня­ти соціальну напругу.

 

На Сумщині такого втручання потребують Шосткинський науково-дослідний інститут хімпродуктів, казен­ний завод «Зірка» та ВАТ «Сумихімпром».

 

«Я вважаю, що потрібне рішення або розпоряджен­ня уряду про негайне створення відповідної робочої комісії. До неї необхідно включити голів об­ласних державних адміністрацій, аби вони мали право вирішального голосу в питаннях проблемних підприємств регіонів», - наголосив Микола Лаврик. Та­кож ініціатива керівника області допоможе на прикладі державних підприємств показати ефек­тивність госпо­дарювання держави, аби потім відповідні вимоги зас­тосовувати до приватного сектора економіки.

 

Газета "Сумщина", 13.03.2009 р.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

33
33

Вхід на Ромни. інфоОголошення