Ромны. Romny. Ромни. інфо

Борги наші
Вісті Роменщини
Понеділок, 30 березня 2009, 12:32      Ромни, Сумська область
На 17 березня залишається невиплаченою зарплата в ДБУ-29 (директор В.П. Любченко) – 117,5 тис. грн., на Роменському УВП УТОС ( В.Л. Шапарь) – 8,9 тис. грн.  

 

Законом України „Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення від­повідальності за несвоєчасну виплату або безпідставну невиплату заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших встановлених законом виплат” від 19.02.2009 р. № 1027-VІ внесено зміни до деяких законодавчих актів України та посилено відповідальність роботодавців за порушення трудового законодавства.

 

 

Зокрема, у Кодексі України про адміністративні правопорушення передбачено, що порушення встановлених термінів виплати зарплати, виплата її не в пов­ному обсязі, а також інші порушення вимог законодавства про працю тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

 

У статті 175 Кримінального кодексу України встановлено, що безпідставна невиплата заробіт­ної плати більш як за один мі­сяць, вчинена умисно керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності чи громадянином-суб’єктом підприємницької ді­яль­ності, карається штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

 

По питанню несвоєчасності виплати заробітної плати мешканці міста можуть зателефонувати на „гарячу” телефонну лінію 5-16-94, що діє при управлінні праці та соціального захисту населення міськвиконкому.

 

 

Юрій СКИБА,
начальник УПСЗН
міськвиконкому.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ромни
Ромни

Вхід на Ромни. інфоОголошення