Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Громадську раду очолив Володимир Таран
Громадську раду очолив Володимир Таран
Вісті Роменщини
Середа, 01 квітня 2009, 21:11      Ромни, Сумська область
Звіт і перевибори керівництва та затвердження перспективного плану дій – про це йшлося на засіданні громадської ради, яке провів її голова Володимир Таран.

 

– З моменту утворення громадської ради жодне важливе рішення міська влада не приймала без обговорення на засіданні дорадчого органу. Це дало можливість більшою мірою враховувати інтереси громади, – зазначив він. – Розгляд питань відбувався без формалізму, кожен з присутніх мав змогу вільно висловити свою думку.

 

Володимира Тарана знову обрано головою громадської ради, заступником – Ігоря Тетірка. Враховуючи кількісне зростання дорадчого органу (до нього ввійшли представники учнівського самоврядування шкіл), зросла і кількість членів секретаріату. За пропозицією міського голови Павла Помарана до секретаріату ввійде чотири представники молодшого покоління роменців.

 

Затверджено перспективний план роботи ради на 2009 рік. Серед запланованих до розгляду питань: заходи з мінімізації впливу світової фінансової кризи, забезпечення правопорядку і законності, міжконфесійні відносини, благоустрій Ромен і стан шляхів у місті, забезпечення умов для самореалізації молоді та інші.

 

Також запропоновано не розглядати жодних пропозицій про зміну тарифів без обов’язкового звіту підприємства-надавача послуг про свою діяльність на засіданні громадської ради.

 

 

–         Головне завдання громадської ради – сприяти активізації суспільної активності роменців, – наголосив Павло Помаран. – Якщо не „піднімемо” людей, не залучимо масово, зокрема й до забезпечення благоустрою, навряд чи вдасться втілити задумане в життя.               

 

Андрій ЛЮБСЬКИЙ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

35
35

Вхід на Ромни. інфоОголошення