Ромны. Romny. Ромни. інфо

Офіційно
Вісті Роменщини
Субота, 11 квітня 2009, 13:24      Ромни, Сумська область

Про погодження тарифів на послуги з централізованого водопостачання,
які надаються іншим категоріям споживачів дочірнім підприємством
«Аква-сервіс» ПП «Еліпс»
Рішення виконкому Роменської міської ради № 88 від 1.04.2009 р.

Відповідно до ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», на підставі коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання по дочірньому підприємству «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» та висновку № 8 від 23.01.2009 р. Державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області щодо розрахунку економічно обґрунтованих планових ви­трат на виробництво житлово-комунальних послуг, відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2006 р. № 959, виконавчий комітет міської ради вирішив:

 

 

1. Погодити тарифи на послуги з централізованого водопостачання, які надаються іншим категоріям споживачів (підприємства, установи, організації всіх форм власності) дочірнім підпри­ємством «Аква-сервіс» приватного підприємства «Еліпс», у розмірі 7,90 грн. за 1 куб. м (з ПДВ).

 

 

2. Рішення виконкому від 2.03.2009 р. № 58 в частині погодження тарифів на послуги з централізованого водопостачання, які надаються іншим категоріям споживачів дочірнім підприємством «Аква-сервіс» ПП «Еліпс», вважати таким, що втратило чинність.

 

 

3. Дане рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення та обов’язкового повідомлення не пізніше ніж за 30 днів споживачів виконавцем послуг про введення в дію нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання з визначенням причин зміни вартості та наданням відпо­відних обґрунтувань з посиланням на погодження відповідних органів.

 

Міський голова П.І. Помаран.

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop20
konotop20

Вхід на Ромни. інфоОголошення