Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини І відео-дзвінки, і пошта, й Інтернет
І відео-дзвінки, і пошта, й Інтернет
Вісті Роменщини
Субота, 11 квітня 2009, 13:34      Ромни, Сумська область
Продовжуючи тему впровадження в життя новітніх технологій, про деякі нові послуги, які надає клієнтам ВАТ „Укртелеком”, розповідає заступник директора ЦЕЗ № 4 Володимир Савченко:

– Ще в кінці 2007 року з’явився оператор стільникового зв’язку нового покоління „Utel”, філія ВАТ „Укртелеком”. Мережа „Utel” побудована за технологією UMTS, що забезпечує надання таких послуг, як відео-дзвінки, відео-пошта, можливість на­діслати SMS на стаціонарні телефони, безпроводовий доступ до Інтернету зі швидкістю до 3,6 Мбіт/с, міжнародний роумінг.

 

–  Чи скрізь є доступ до мережі „Utel”?

 

– Скористатися перерахованими послугами абонент має можливість в зоні покриття „Utel”, яка на сьогодні ще не охопила всю територію України і діє в обласних центрах, великих містах. Але SIM-карти „Utel” працюють ще й у мережі оператора „Beeline”. Вона вже розгалужена і має досить стабільне покриття в нашому місті та прилеглих селах. Звичайно, в зоні покриття „Beeliene” не має можливості використовувати основні переваги стандарту 3G, але послуги мобільного зв’язку від „Utel” мають достатньо переваг і з використанням стандарту GSM мережі „Beeliene”. Зокрема, можливість отримувати безпроводовий доступ до Інтернету зі швидкістю 100-150 Кбит/сек. за тарифом 10 коп./Мбіт (значно нижче, ніж пропонують інші оператори) у селах Пустовійтівка, Бобрик, Овлаші та інших, де є покриття „Beeliene”,   але немає можливості підключити швидкісний Інтернет за технологією ADSL з використанням стаціонарного телефону.

 

Дуже привабливими є послуги звичайного мобільного зв’язку від оператора „Utel”. Перш за все сама „ютелівська” SIM-карта має набагато більшу пам’ять, що дозволяє заносити в адресну книгу 500 номерів телефонів. Крім того, абонент отримує можливість користуватися послугами в зоні покриття двох мереж „Utel” та „Beeline”.

 

До того ж власник стартового пакету «Utel» матиме можливість дзвонити в середині мережі і на стаціонарні телефони по всій Україні за тарифом 30 коп./хв., встановити безкоштовно 3 номери послуги „Сім’я” і спілкуватися з ними за ціною 10 копійок за хвилину.

 

– Як стати абонентом оператора „Utel”?

 

– Достатньо купити стартовий пакет у відділенні „Телекомсервіс” Роменського ЦЕЗ № 4. Він уже містить у собі мінімальний пакет послуг, в який входять: 128 Мбайт Інтернету, 25 хвилин дзвінків у мережі та на стаціонарні телефони, 25 SMS у межах України і 10 грн. на рахунку. Подальше користування відбувається як і звичайним мобільним зв’язком, поповнюючи рахунок за допомогою карток номіналом 20, 50 або 100 грн.

 

– Чи буде розширюватися зона покриття „Utel”?

 

– Так. Найближчим часом планується подальше розгалуження мережі „Utel”, будівництво антен у районних центрах по всій Україні, відповідно мешканці Ромен і району користуватимуться всіма можливостями мобільного зв’язку нового покоління.

 

– Що ще нового пропонує споживачам ЦЕЗ № 4?

 

– Зокрема, нові послуги доступу до мережі Інтернет за технологією ADSL. Такий продукт, як стартовий пакет „ОГО! Start”. Його переваги в тому, що клієнт не укладає угоду з підприємством і має можливість підключити Інтернет на телефон, який знаходиться у тимчасовому користуванні.

 

Для власників ноутбуків, кишенькових комп’ютерів, смартфонів  поступово розвивається мережа точок безпроводового доступу до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi. На сьогодні ми маємо у Ромнах дві таких точки – готелі „Орхідея” і „Флоріана”. Безумовно, ця послуга перш за все передбачена для клієнтів, що проживають у цих готелях, але користуватись Інтернетом можна і під час відвідування ресторанів. Для цього, крім мобільного комп’ютера, необхідно придбати картку „ВСЕсвіт-плюс”. У цьому році в місті буде встановлено ще дві точки Wi-Fi. Про місце їх розташування ми проінформуємо роменців додатково.

 

Спілкувався
Андрій ЛЮБСЬКИЙ.

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Винний склад
Винний склад

Вхід на Ромни. інфоОголошення