Ромны. Romny. Ромни. інфо

ІНВАСпорт
Вісті Роменщини
Субота, 11 квітня 2009, 13:57      Ромни, Сумська область

Шашки

 

Юрій Баранник, Сергій Дворцов і Юлія Скиба зайняли друге загальнокомандне місце на першості області з російських шашок серед інвалідів. Сергій виборов друге місце в особистому заліку. Команду готував тренер С.І. Гобов.

 

 

Легка атлетика

 

У Кременчуці пройшов всеукраїнський турнір з легкої атлетики серед дітей-інвалідів на призи почесного президента благодійного фонду "Джерела Дніпра" В.М. Матицина. У ньому взяли участь команди з Києва, Харкова, Севастополя, Полтави, Вінниці, Сум і Ромен.

 

Наші земляки учень ЗОШ № 7 Олександр Тесля зайняв друге місце на п'ятдесятиметрівці. Абсолютним чемпіоном змагань з бігу на 50, 200 та 400 метрів став учень СЗОШ № 1 В'ячеслав Науменко. Тепер хлопці готуються до участі в чемпіонаті України "Повір у себе".

 

Команду підготували тренери М.В. та В.В. Савицькі, С.І. Гобов.

 

Пауерліфтинг

 

На обласному чемпіонаті з пауерліфтингу серед інвалідів у ваговій категорії до 52 кг перше місце з встановленням рекорду серед юніорів виборов Сергій Дворцов. Андрій Карпінський (ВПУ) став чемпіоном змагань у вазі 82 кг.

 

Дякуємо за допомогу в підготовці спортсменів призеру чемпіонатів СРСР та чемпіону України з метання списа, бронзовому призеру Ігор доброї волі, неодноразовому призеру чемпіонатів світу серед ветеранів С.П. Гаврасю та директору ДЮСШ відділу освіти міськвиконкому Г.Л. Василець.

 

Ірина ГОНЧАРОВА,
головний спеціаліст відділу з питань ФК і спорту
міськвиконкому.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop57
konotop57

Вхід на Ромни. інфоОголошення