Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Бережіть братів наших менших
Бережіть братів наших менших
Вісті Роменщини
Вівторок, 26 травня 2009, 07:31      Ромни, Сумська область

У 70-80 роки минулого століття у глинських лісах водилося багато звірів. То був період розквіту дикої природи краю...

Але почалося активне полювання. Тварин відстрілювали й ті, хто мав дозвіл, і браконьєри. Уже в 90-ті на тисячах гектарів багатющої природної території можна було побачити слід лише козулі. А пригадайте, як колись ентузіасти завезли кабанів, створили умови для їх розмноження, і життя відродилося. Нині, здається, все навпаки.

 

Коли з Чернігівщини прийшла лосиця з лосенятами, на території між Сурмачівкою і Перекопівкою їх застрелили через кілька днів. Кабанів розстрілюють прямо з комбайнів. Таке ставлення до природи до добра не призведе. На жаль, зараз і мови немає про те, щоб завозити диких тварин. На Полтавщині, наприклад, розводили плямистих оленів, муфлонів, ланей, козуль у вольєрах, а потім випустили в дику природу. Тепер їх оберігають.

 

Іван КРИВОЗУБ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Башта
Башта

Вхід на Ромни. інфоОголошення