Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Подяка за наведення порядку
Подяка за наведення порядку
Вісті Роменщини
Вівторок, 26 травня 2009, 07:58      Ромни, Сумська область

Микола Лаврик подякував сільським, селищним
та міським головам за благоустрій населених пунктів

 

Шановні колеги!

 

 

Щиро вдячний вам за кропітку і наполегливу роботу із благоустрою населених пунктів, упорядкування парків, скверів, об'єктів соціальної сфери, наведення ладу на підпорядкованих територіях, - йдеться у листі-подяці голови облдержадміні­страції. - Із приємністю відзначаю, що у цей непростий для нашої країни час ви змогли знайти ресурси, аби весняна толока у Сумській області про­йшла успішно.

 

 

Переконаний, що відповідальність кожного керівника перед громадою починається із чистоти міста, села, селища. Ви з честю виконали це важливе завдання.

 

 

Прийміть подяку за професійну організацію і здійснення заходів із благоустрою та озеленення населених пунктів, їх впорядкування та приведення до належного естетичного і санітарного стану.

 

 Нехай і надалі порядок та лад панують у наших селах і містах, а людська вдячність додає наснаги і сил у вашій відповідальній праці.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop7
konotop7

Вхід на Ромни. інфоОголошення