Ромны. Romny. Ромни. інфо

У Ромни з Радзіня
Вісті Роменщини
П'ятниця, 29 травня 2009, 10:39      Ромни, Сумська область
На запрошення СЗОШ № 2 школярі та вчителі з польського міста Радзінь не просто відвідали наше місто, а й погостювали в родинах роменських однолітків. Юнаки і дівчата з сусідньої країни навіть зустрілися з міським головою П.І. Помараном, який, зокрема, побажав їм повернутися додому з прагненням ще раз відвідати Ромни.

 

 

- Безпосереднє спілкування набагато важливіше й плідніше за будь-які міжнародні договори, - наголосив він. А тому, ледь "ви­тримавши" офіційну частину візиту, діти з набагато більшим задоволенням перейшли до невимушеного обміну враженнями, думками та адресами. Там, де закінчувалися знання української, російської та польської, допомагала англійська мова, яка входить до шкільної програми і у нас, і у близькому зарубіжжі. До речі, виявилося, що українську поляки розуміють краще, ніж російську.

 

 

Директор СЗОШ № 2 Л.О. Скрипка розповіла, що цей візит готували протягом двох років, і роменська делегація вже встигла відвідати колег у Польщі.

 

 

Передусім поляки ознайомилися зі школою та місцевими визначними місцями, посадили алею дружби, а також знайшли багато спільного з членами дитячої дорадчої ради та молодіжної громадської організації "Новий світ". Особливо їх зацікавив задум щодо створення архітектурного ансамблю в центрі міста, до проектування якого активно залучаються діти. Роменці запросили нових друзів на його відкриття, яке планується на День міста.

 

 

Туристичні шляхи поляків пролягли з Ромен також у Київ, Суми, Полтаву, Недригайлів і Хоружівку.

 

 

Микола СОТ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

"Крест"

Вхід на Ромни. інфоОголошення