Ромны. Romny. Ромни. інфо Новости Справка Объявления - Насиллю – ні!

Ромны. Romny. Ромни. інфо

Насиллю – ні!
Вісті Роменщини
Четвер, 04 червня 2009, 10:07      Ромни, Сумська область
Нещодавно на вокзалах України проходила всеукра­їнська акція під гаслом "Ні - насиллю!", організована Державною соціальною службою для сім'ї, дітей та молоді за ініціативи профспілки залізничників і транспортних будівельників України та під­тримки Укрзалізниці.До акції долучилися всі регіональні центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, які одночасно на вокзалах міст України надавали консультативні послуги, зокрема тим, хто знайомий з проблемою насильства.

 

 

 

Акцію підтримали і в Ромнах. Фахівці міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді чергували на залізничному вокзалі. Про їх присутність та місцезнахо­дження оголошували гучномовцем. Там же працювали волонтери, які інформували про діяльність, адресу центру та його послуги, розповсюджували тематичні буклети.

 

 

У такий спосіб працівники Роменського міського ЦСССДМ намагалися заявити про неприпустимість будь-якого прояву насильства, особливо  якщо це стосується дітей, молоді та їх родин, а також нагадали, що соці­альні працівники завжди поруч. Не варто залишатися з проблемою наодинці, краще звернутися за нашою адресою: м. Ромни, б-р Шевченка, 8, кім. 40, тел. 2-26-18 і отримати кваліфіковану допомогу.

 

 

Валентина ЖОГЛО,
директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння

Вхід на Ромни. інфо