Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Заплановане втілюється в життя
Заплановане втілюється в життя
Вісті Роменщини
Четвер, 04 червня 2009, 10:25      Ромни, Сумська область
У Стратегічному плані сталого розвитку міста і району передбачено проведення щоквартального моніторингу його виконання. Експерти проекту "Сталий територіальний розвиток" заслуховують звіти щодо реалізації запланованих заходів. Нещодавно відбулося засідання моніторингового комі­тету з виконання Стратегії сталого розвитку території.  

 

Працюючи вже більше року над її втіленням, у місті й районі виконані майже всі заплановані на цей період заходи. Нагадаємо, що критичними питаннями  є "Розвиток малого і середнього підприємництва та сільського господарства", "Розвиток комунальної інфраструктури", "Залучення інвестицій".   

 

 

Експерт проекту Галина Васильченко відзначила, що за перший квартал 2009 року зроблено немало: є напрацювання по "дорожній карті інвестора", створено відділ стратегії розвитку, інвестицій та підприємництва, налагоджено тісну співпрацю з бізнес-центром та громадським активом підприємців (проведення "круглих столів", семінарів, тренінгів), триває підготовка до випуску англомовного буклета "Ромни інвестиційні", вивчається питання мікрокредитування суб'­єктів господарювання за рахунок коштів міського та районного бюджетів. Особливо важливим є питання "Розвиток комунальної інфраструктури", адже воно пов'язане з міжнародною технічною допомогою, яка надходить у Ромни від Єв­росоюзу.

 

 

Тетяна ГОЛОВКО,
начальник відділу стратегії розвитку, інвестицій та підприємництва міськвиконкому.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення