Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини У Хмелові поціновують міськрайонку
У Хмелові поціновують міськрайонку
Вісті Роменщини
Четвер, 04 червня 2009, 10:30      Ромни, Сумська область
З 7 квітня триває передплатна кампанія на газети й журнали на друге півріччя. Серед розмаїття заходів, організованих Роменським центром поштового зв'язку № 3 та його підрозділами на місцях, особливо привертають увагу Дні передплатника. Нещодавно такий захід проведено у Хмелові. Відбулося дійство у клубі, що гостинно відчинив свої двері для всіх бажаючих перед­платити часописи, випробувати удачу в лотереях, при­дбати конверти, взяти участь у розіграшах призів. Все це й багато іншого пропонували працівники місцевого відділення зв’язку, яке очолює Алла Журід, та їх колеги з ЦПЗ № 3.  

 

- Незважаючи на складнощі, працівники центру поштового зв'язку розуміють потріб­ність і важливість своєї праці, самовіддано виконують покладені на них обов'язки, - зазначив директор ЦПЗ № 3 Микола Грек. - І однією з добрих традицій є проведення Днів передплатника. Мешканці того чи іншого населеного пункту ознайомлюються з новаціями, які пропонує "Укрпошта", прагнуть більше дізнатися про улюблені видання, отримати заряд бадьорості й гарного настрою. У Хмелові такий захід відбувається не вперше, і ми завжди раді бачити всіх, хто завітав на свято.

 

 

Найбільш енергійними виявилися юні хмелівчани: від бажаючих продемон­струвати свої таланти у численних конкурсах не було відбою. Ведуча Алла Хорошаєва ознайомила присутніх з історією виникнення  і розвитку пошти, розповіла про сучасні можливості УДППЗ "Укрпошта". Спектр послуг поштовиків, до речі, надзвичайно широкий: від доставки преси, кореспонденції, товарів першої необхідності до бронювання квитків на потяги і літаки.

 

 

Додали гарного настрою виступи школярів, котрі декламували вірші про пошту і листонош, перелічували назви друкованих видань, співали, розповідали гуморески. Кожен з учасників самодіяльності отримав приз.

 

 

Відзначили також і найактивніших передплатників. Так, цього дня на 312 гривень передплатила 16 видань Наталія Жеребна. Друге місце посіла Ольга Загайко, третє - Любов Щебетун, четверте - Любов Москаленко, п'яте - Євгенія Зубкова. Всі вони нагороджені передплатними абонементами на міськрайонну газету "Вісті Роменщини" на друге пів­річ­чя.

 

 

Загалом цього дня хме­лів­чани передплатили 60 друкованих видань на суму 2265 гривень, з них 12 екземплярів міськрайонки на півроку. Серед поціновувачів "Вістей Роменщини", зокрема, пос­тійний читач, пенсіонер Іван Голуб. Він передплатив видань на 80 гривень, в тому числі й наш часопис.

 

 

Подякувала листоношам за сумлінну працю, високий рівень обслуговування Хмелівський сільський голова Любов Щебетун, зазначивши, що поштове відділення було й залишається одним з осередків стабільності у наш непростий час.

 

 

На завершення варто нагадати, що триває перед­плата на "Вісті Роменщини" на друге півріччя. Стан справ у районі найкраще проілюструють дані, наведені нижче. 

 

 

Андрій ЛЮБСЬКИЙ.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня

Вхід на Ромни. інфоОголошення